9. Garáž.cz Testovací RZ Žiželice se bude vysílat živě

Už za necelých 14 dní odstartuje první oficiální rallyové testování roku 2018 a startovka na 9. Garáž.cz Testovací RZ v Žiželicích se začíná plnit. K tomu se přidává jedna další, zásadní novinka.

Příznivci rally se už nemohou dočkat začátku letošní sezóny, která odstartuje právě 9. Garáž.cz Testovací RZ Žiželice. Bude to poprvé, kdy pořádně zavrčí rallyové speciály a jejich jezdci si vyzkouší připravenost před první pořádnou rally. Pro ty, kteří nebudou moci do Žiželic dorazit, připravil organizační tým AMK Cidlina živé vysílání z celého dne 9. Garáž.cz Testovací RZ Žiželice. Dočkáte se nejen samotných průjezdů z části tratě, především pak ze zajímavého odbočení u hřbitova, ale živé vysílání bude navíc proloženo několika rozhovory s jezdci, kteří odhalí svoje plány pro rok 2018.

amk_zizelice_2018

Nápad zprostředkovat přenos z testovací RZ i pro fanoušky, kteří nemají možnost dorazit, vznikl až s naším hlavním partnerem, kterým se stal webový automagazín Garaz.cz. Kluci z garáže mají svůj pořad na youtube a jsou hodně aktivní z pohledu videí, takže se během okamžiku rozhodli, že se pustí do živého vysílání.

Ředitel rally Adam Eliáš k tomu dodává: „Jsem rád, že se nám podařilo domluvit s klukama z Garáže, protože tím přeneseme naší 9. Garáž.cz Testovací RZ Žiželice 2018 většímu množtví diváků. Bude to premiéra živého vysílání a všichni doufáme, že bude fungovat především technika a všichni si to užijí. Chceme živé vysílání udělat rozmanité, takže kromě samotných průjezdů by tam měly být záběry ze servisu, nějaké rozhovory a pak postupně průjezdy na dvě kamery. K tomu všemu by neměl chybět ani komentář.”

FBD_9312

V Žiželicích se ukáže část redakce Garaz.cz a jeden z nich se ujme také moderování živého přenosu. „Jsem rád, že jsme se na spolupráci domluvili, protože v Žiželicích jsem se objevil jako jezdec před svou premiérovou sezónou v rallysprintech a hodně se mi tam líbilo. Je to taková příjemná akce před začátkem sezóny s pohodovou a přátelskou atmosférou. Budeme se snažit zajistit co nejkvalitnější živý přenos, abychom potěšili i pobavili ty, kteří nemohou být na místě. Zároveň doufám, že letos v Žiželicích odstartujeme novou tradici živého vysílání,” dodává Jakub Rejlek.

S novým hlavním partnerem se také mění oficiální název našeho podniku na 9. Garáž.cz Testovací RZ Žiželice 2018. A uskuteční se již 17.3.