fbpx

6. Testovací RZ Žiželice 2015 s pozitivními změnami

Velkou novinkou, která má zásadní dopad na všechny posádky, a to jak již přihlášené, tak i ty, které z přihláškou zatím váhají, jsou jednání s partnery. Za pořadateli z Rallyesport Poděbrady v AČR stojí již tradičně dlouholetí partneři, společnosti Ford Mareš, Goldi, ale hlavně obec Žiželice a společnost Crocodille, která poskytuje své velkorysé zázemí pro servisní zónu. V uplynulých dnech se však podařilo navázat na spolupráci v předchozích letech se společnostmi Louda Auto a.s. a KONČÁK s.r.o.

Díky tomu se pořadatelům podařilo snížit startovné pro posádky ze současných 3 500 Kč na 2 500 Kč včetně pojištění. Dále byly vytvořeny podmínky pro start vozidel, které se účastní rally legend. Tyto vozy tak v Žiželicích mohou startovat a nebude jim měřen čas. Pro posádky rally legend činí startovné 1 500 Kč.

Aktualizovanou online přihlášku naleznete na následujícím odkazu:https://docs.google.com/forms/d/1CAJLIrwSM0t2P7Zy_vwxsii_rpEJAUaiDoFw7zGpR3s/viewform

Uzávěrka přihlášek se nezadržitelně blíží. Její termín je 21. 3. 2015 v 18:00. Veškeré informace k podniku naleznete na www.rdpromotion.com nebo na FB profilu www.facebook.com/Rallye.Zizelice. Své dotazy také můžete směřovat na rallyezizelice@rdpromotion.com.